Açıklamalar

UMUTŞİFA BİTKİSEL RAHATLATICI KREM

Özellikler:
UMUT ŞİFA Bitkisel Rahatlatıcı Masaj ve Bakım Kremi bitkisel yağların birleştirilmesiyle elde edilmiş bir üründür. Bitki özleri sayesinde masaj yapılan bölgenin rahatlamasına yardımcı olur.
KULLANIM SAHASI (Bitkisel kremde masaj yapılabilecek bölgeler): Baş, alın, şakaklar, boyun, göğüs, omuz, sırt, bel, kalça, bacaklar, dizler, ayaklar gibi bölgelerde cilde masaj yapılarak uygulanır.

KULLANIM ŞEKLİ:
UMUT ŞİFA Bitkisel Rahatlatıcı Masaj ve Bakım kremi uygulanacak bölgeye yeterli miktarda sürüldükten sonra 5 dakika masaj yapılarak cilde uygulanır. Günde 2 defa (sabah akşam) masaj yapılabilir.

UYARI: UMUT ŞİFA Bitkisel Rahatlatıcı Masaj ve Bakım Kremi insan vücudu için geliştirilmiş kozmetik amaçlı satılan bir üründür. İlaç değildir.
Haricen kullanılır. Kullanmadan önce broşürü mutlaka okuyunuz.
Çocukların erişemeyeceği yerde saklayınız.
Direk günışığından ve ısıdan koruyunuz.
Ciltte açık yara, yanık ve tahriş varsa kullanılmamalıdır.
Kremin gözle teması halinde bol suyla yıkayınız.

UMUTŞİFA AYAK KOKUSU BAKIM KREMÜ

Özellikleri:
Ayak kokusu kremi özellikleri
Her ayak terler. Ter 99 su, 1 ter yağları içerir. Çoğu insanın ayağında ter bezleri ve gözeneklerinde yanlış ayakkabı ve sentetik türde çorap kullanmaktan dolayı bakteri oluşur. Bu bakteriler gözeneklerin içerisine yerleşir, ölen bakteriler çoğalır ve ayak kokusu başlar. Umut şifa ayak kokusu kremi terlemeyi önlemeden Çünkü vücut ve ayakların terlemesi normal vucut fonksiyonudur. Mevcut bakteriyi yok eder ve bakteri oluşumunu önler. Ayrıca gözeneklerdeki terleme oranını ayarlar. Ayak kokusu önleyici kremdir. 90 güne kadar etkili ve tek kullanımlıktır.

Ayak kokusu kreminin yan etkisi varmıdır ?
Ayak kokusu kreminin yan etkisi yoktur. 3 yaşından küçükler kullanamaz. 90 güne kadar etkili ve tek kullanımlıktır.Paket içeriğinde kullanım talimatı,1 çift özel çorabı ve krem kutusu bulunmaktadır.

Ayak kokusu kremi özellikleri
Ödemenizi sipariş verirken karşınıza çıkan formda seçim yapmanız halinde kargo görevlisi kapınıza geldiğinde kapıda nakit olarak, ya da havale yoluyla yapabilirsiniz. Gereken her türlü bilgi sipariş esnesında verilecektir.

UMUTŞİFA AKILLI KREM

Özellikler:
Baş, alın, şakaklar, boyun göğüs, omuz, sırt, bel, kalça, bacaklar, dizler, ayaklarda burkulma ve darbe alan bölgelerde etkilidir; cilde masaj yaparak uygulanır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir